O IRP


Vážení návštěvníci stránek realitní poradny,

jmenuji se Lubomír Lukeš, v realitním oboru se pohybuji více jak dvacet let. Úspěšně se zabývám zprostředkováním prodeje, koupě či pronájmu nemovitostí v Praze a v dalších lokalitách. Za tuto dobu jsem řešil mnoho specifických realitních obchodů. Rád bych Vám tímto nabídl své služby v oboru realitního poradenství.

Uvažujete o prodeji či pronájmu své nemovitosti vlastními silami bez realitní kanceláře? Nejste si 100% jisti, zda toto sami zvládnete?
Pokládáte si otázku: „Jak na prodej nemovitosti?“ „Jak si poradit s problémem, který v určitém okamžiku procesu nastal?“

Potřebujete tedy právě mou osobu a tento internetový server irealitniporadna.cz.
Poradím Vám, jak přesně máte postupovat, aby Váš prodej, koupě či pronájem dopadl na výbornou a k Vaší spokojenosti.

Toto realitní poradenství jsem se rozhodl založit pro ty, kteří chtějí získat rady pro úspěšné realizování realitního obchodu. Poradím Vám se správným určením tržní ceny, inzercí dané nemovitosti, advokátními službami, podáním návrhu na vklad na katastr nemovitostí (pokud potřebujete vyřídit formality na katastru nemovitostí a nemáte čas čekat ve frontě, vyřídím tyto povinnosti za Vás) nebo získáním dalších informací týkajících se prodeje.
Potřebujete poradit s Vaším realitním případem? Neváhejte se na mne obrátit a domluvit si se mnou schůzku.

Za server irealitniporadna.cz se na setkání s Vámi těší,

Lubomír Lukeš